Noční inventury 140 Kč/hod

Hledáme šikovné muže a ženy na dlouhodobou brigádu na noční inventury do obchodů s oblečením.

Náplň práce:

  • Inventury oblečení, obuvi a dalšího zboží na prodejnách (například Adidas, Celio, M&S, Claires apod.).
  • Manipulace se čtečkou.
  • Termín brigády: od neděle do čtvrtka (výběr směn je na Vás, pouze v pátek a v sobotu inventury nejsou).
  • 12.8. nebo 19.8. se zúčastníte vstupního školení, kde Vás naučí pracovat na inventurách a poté si již vybíráte směny dle vlastního uvážení (termíny školení jsou: 12.8. 12:00 nebo 15:00, 19.8. 10:00, 13:00 nebo 17:00, 22.8. 11:00 nebo 14:00 a 25.8. 15:00 nebo 18:00)

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat i mimo Prahu (část brigád se nachází v jiných městech – doprava zajištěna a hrazena, také propláceno stravné).
  • Ochotu spolupracovat na inventurách dlouhodobě.
  • Plnoletost podmínkou.

Nabízíme:

  • 140 Kč/hod fix.
  • V případě, že bude inventura kratší, než 5 hodin, bude vždy propláceno minimálně 5 hodin práce (pokud bude inventura delší, proplácí se přesný odpracovaný čas.
  • Docházkový bonus 20 Kč/hod.
  • U mimopražských inventur propláceno stravné dle zákoníku práce.
  • Výplatu každý týden.
  • Možnost zvolit si z nabízených směn dle Vašich časových možností (plánujeme inventury na každý pracovní den).
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • DPP.

Firma: PROPLUSCO GROUP s.r.o.

Kontakt: Lucie VLČKOVÁ
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6

Telefon: 720023336

Místo práce: Praha

Typ úvazku: brigáda

Plat: 140 - 160 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé